O mnie


Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 1986 roku.

Zawód lekarza dentysty był moim świadomym wyborem.

Od 1991 roku prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną. O jakości mojej praktyki świadczy zarówno liczna grupa obdarzających mnie zaufaniem stałych jak i nieustannie zwiększająca się liczba nowych usatysfakcjonowanych pacjentów.

Posiadam wszechstronne doświadczenie poparte długoletnią praktyką w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, profilaktyki i chirurgii. Wyjątkową satysfakcję sprawia mi wykonywanie małych zabiegów chirurgicznych ze względu na ich wysoką skuteczność a w leczeniu protetycznym – przywrócenie optymalnej funkcji gryzienia. Moje zabiegi protetyczne spełniają również oczekiwania pacjentów co do wyglądu i poczucia komfortu, bowiem w przeszłości słabe i bolące zęby były powodem wielu ich kłopotów i złego samopoczucia.

Zdolności manualne szczególnie efektywnie wykorzystuję w pracy odtwórczej, takiej jak rekonstrukcja zniszczonych oraz uzupełnianie brakujących zębów.

Ustawicznie pogłębiam i aktualizuję swoją wiedzę i warsztat pracy poprzez uczestnictwo w kursach prowadzonych przez autorytety w dziedzinie stomatologii.

Prywatnie interesuje się muzyką i sztuką. Jedną z moich pasji są także podróże.

O jakości mojej praktyki świadczy zarówno liczna grupa obdarzających mnie zaufaniem stałych jak i nieustannie zwiększająca się liczba nowych usatysfakcjonowanych pacjentów.

Posiadam wszechstronne doświadczenie poparte długoletnią praktyką w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, profilaktyki i chirurgii.

Kursy, szkolenia i certyfikaty